Kiełbasa z podlaskiej wędzarni NOWOŚĆ

 

CENA 16,99 ZŁ NETTO

kliknij, aby powiększyć

Szanowni Państwo,

   Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę "M" Zakładu Masarskiego D. i I. Pachwicewicz Sp. j. który od 1994 roku działa na rynku województwa podlaskiego i ościennych. Wszystkie wyroby produkowane są według własnych oryginalnych receptur, opartych na latach doświadczeń firmy.
   Nasza firma znana jest również z doskonałej jakości oferowanego do sprzedaży mięsa wieprzowego, wołowego oraz drobiu. Dbamy szczególnie o staranność obróbki i rozbioru mięsa wieprzowego i wołowego, a także jego świeżość.
   W ofercie oprócz wyrobów tradycyjnych i szerokiego asortymentu mięsa świeżego posiadamy także produkty "okazjonalne", które z powodzeniem uatrakcyjnią menu wielu przyjęć, wesel i bankietów. Do nich należą: "stół wiejski" - na którym może się znaleźć prosię pieczone, szynka pieczona z nogą, zestaw wędlin białowieskich tradycyjnych oraz doskonała kaszanka pieczona o wyśmienitym domowym smaku.

Powyższa oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i restauracji..
 

kliknij, aby powiększyć

   Znacznym ułatwieniem w przygotowaniu przyjęć komunijnych, weselnych, świątecznych są profesjonalnie udekorowane półmiski wędlin, gotowe do postawienia na stole. Są one przygotowywane na życzenie klienta w naszych sklepach firmowych.

   Produkcja w naszym zakładzie odbywa się zgodnie z systemem zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP oraz pod stałym nadzorem zakładowego Działu Kontroli Jakości i Weterynaryjnej Inspekcji Sanitarnej.

   Spełnianie oczekiwań klientów jest dla nas sprawą priorytetową. Zapraszamy Państwa do współpracy, dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

© "M" Zakład Masarski w Bielsku Podlaskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone stat4u