Kiełbasa z podlaskiej wędzarni NOWOŚĆ

 

CENA 16,99 ZŁ NETTO

  "M" Zakład Masarski D. i I. Pachwicewicz Sp. J. powstał w 1994 roku. Od początku powstania firmy produkcja wędlin oparta jest na tradycyjnych recepturach i metodach produkcji. Podpisane kontrakty z dostawcami umożliwiają regularne dostawy najlepszego surowca, pochodzącego z regionu zwanego Zielonymi Płucami Polski. Dzięki tradycyjnym metodom produkcji i bardzo wysokiej jakości mięsa produkty zakładu znalazły uznanie zarówno na rynku lokalnym jak i w ościennych województwach. Aktualnie posiadamy własną sieć sklepów firmowych na terenie województwa podlaskiego i lubelskiego.

  Nasze produkty od wielu lat cieszą się popularnością w gastronomii i placówkach zbiorowego żywienia ze względu na ich walory smakowe i wysoką jakość. Dostarczamy nasze wyroby do wielu renomowanych restauracji z terenu Podlasia oraz placówek zbiorowego żywienia takich jak, szkoły, przedszkola, szpitale, domy pomocy społecznej. Marka Wędliny Białowieskie Tradycyjne coraz częściej spotykana jest w ladach marketów i supermarketów na terenie Podlasia, Lubelszczyzny i Mazowsza, gdzie zdobywa uznanie wielu konsumentów.

  W ostatnich kilku latach przeprowadziliśmy dużą modernizację zakładu, polegającą na unowocześnieniu linii technologicznych i wdrożeniu systemu bezpieczeństwa zdrowotnego HACCP. Od 2009 r. posiadamy uprawnienia do produkcji i sprzedaży mięsa i wędlin na terenie Unii Europejskiej..

© "M" Zakład Masarski w Bielsku Podlaskim. Wszelkie Prawa Zastrzeżone stat4u